Halı Yıkama

Ankara  Halı Yıkama
Ankara halı yıkama konusunda faaliyet gösteren firmalar bakımından son derece zengin bir şehirdir. Kalabalık nüfus en büyük etkendir.
Başkentimiz Ankara halı yıkama konusunda hizmet veren firmalar açısından çok zengindir. Biz de sektörün öncülerinden olarak çok sayıda sürecin başarıyla takip edilmesini sağlamaktayız. Halıların temizliği konusunda hızlı ve güvenilir çözümler sunan firmamız, genelde memnun kalacağınız sonuçlar almanız için gece gündüz çalışır. Halıların temizlenmesi ve eksiksiz olarak teslim edilmesi için servis hizmeti sunan firmamız her açıdan sizi tatmin edecek bir sonucun alınmasını sağlayacaktır. Bu kapsamda her zaman size hitap edeceğimiz şekillerle çözüm  önerilerimizi sunmaktayız. Halı yıkama ve temizlik konusunda çözüm bulmak istediğinizde kurumsal olarak da destek veren firmamız, yaşam alanımızın  her bir detayının temiz ve pak olması için halıların mükemmel makinelerle temizlenmesini sağlar. Halı yıkama ve diğer çözümler söz konusu olduğunda dikkat çeken halı temizliğiyle profesyonel yaşama devam edeceğiniz alternatifler sunuyoruz. Mesela halıfleks kaplı olan mekanlarınızda güvenle kullanılan manual makinelerimizle de en iyi temizliği sağlıyoruz. Kuru ve ıslak temizliğin gerçekleşmesi için elinden geleni yapan uzmanlarımız doğru çözümler sunarak size hedeflediğiniz arınma sürecini sunuyor.
 
Endüstriyel Halı Yıkama Çözümleri
Profesyonel  halı yıkama Ankara gibi büyükşehirlerde güvenle tercih edilebilir. Endüstriyel çözümler ve piyasada fark yaratan tasarımlarla dikkat çeken firmamız, günün her saatinde ihtiyacınız olan hijyene ulaşmanızı sağlayacaktır. Kreşler, oteller, camiler gibi kalabalık olan, insan sirkülasyonlarının yoğun olduğu alanlarda halıların temizliği güvenle gerçekleştirilmektedir. Düzenli aralıklarla temizlenen ve mikropları minimize eden halıların profesyonel yaşamda tercih ettikleri temizliğin sağlanması için istenen sonucu alana dek faaliyet gösteren temizlik hizmetimiz devam ediyor. Birbirinden şık çözümler bulmak istediğinizde her zaman bizi arayın, yerinde ya da servis destekli olarak size ihtiyacınız olan hizmeti sunalım. Ankara’nın her yerinde sık sık tercih edilen halı temizliği kirli havanın da etkisiyle çok sık gerçekleşen bir sorundur. Bu yüzden yılda iki üç kere halıların temizlenmesi tavsiye edilmektedir.
 
Ankara Halı Yıkama Firmaları
El emeği göz nuru olan halıların kirlenmesi halinde makine yapılması ve bezle silinmesi kirlerin derine itilmesine neden olur. Bu şekilde dibe doğru iletilerek daha fazla kire maruz bırakılan bu ürünler evin havasını da olumsuz etkiler. Bu olumsuz etkinin minimize edilmesi gerektiğinde çok sayıda temizlik çözümü uygulansa da etkin bir temizlenmenin sağlanması söz konusu olmaz. Ancak derin bir temizleyici etkisiyle halının temizlenmesi istenen sonuçların alınmasını sağlar. Her zaman temizlenen evlerde bile hijyenin tamamen sağlanması mümkün değildir. Halı temizliği yaparak gerçek anlamda bir temizlik ve hijyen sağlamanız ise mümkün olmaktadır.
Halı Yıkama Aşamaları
Firmamız halı yıkama hizmeti kapsamında aşağıdaki aşamaların ele alınmasını sağlamaktadır:
  • Halılar yerinizden alınır, size bir makbuz verilir
  • Aracımıza yüklenerek merkezimize getirilir
  • Fabrikamızda gerçekleşen sıralamaya göre yıkama sırasına alınan halılar, temizlenir.
  • Kuru temizlik ve silkeleme aşamasından sonra makineye yerleştirilen halılar ıslak temizlikle yıkanır.
  • Islak temizlik ve leke temizliği sonrası derinlemesine arındırılan ürün yıkanır
  • Yıkama sonrası sıkma sürecine girilir
  • Kurutma sırası ve parfümleme aşamalarından sonra da sırayla paketlenerek aracımıza yüklenir
  • Aracımıza yüklenen ürünler adresinize teslim edilerek ödeme alınır.
Bu kadar kolay olan temizlik aşamalarımız Ankara’nın tüm semtlerine uzanacak şekilde verilmektedir. Kreşleri camiler, oteller ve diğer kapalı ve kalabalık alanlarda tercih edilen halı temizliği yerinde de yapılabilir. Sipariş vermek için bizimle iletişime geçin ve halılarınızı derinlemesine temizleyerek size ulaştıralım.
Antibakteriyel Yıkama Facebook SayfasıAntibakteriyel Yıkama Twitter SayfasıAntibakteriyel Yıkama Google Plus Sayfası
Designed By : Ahmet IŞIK